Finansowanie

LEASING:

w zakresie leasingu firma nasza współpracuje przede wszystkim z:

 

Efl                               Europejski Fundusz Leasingowy S.A. - jest największą firmą leasingową na polskim rynku usług finansowych. Dzięki przynależności do jednej z wiodących grup finansowych na świecie – grupy Credit Agricole , staliśmy się nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się instytucją o solidnych podstawach finansowych. Działamy od 1991 roku.


Tworzyliśmy rynek leasingu w Polsce, wyznaczając jego nowe standardy. W ciągu kilkunastu lat działalności współpracowaliśmy prawie ze wszystkimi liczącymi się producentami i dostawcami maszyn, urządzeń, pojazdów oraz innych środków trwałych.

Ponad 160 tys. klientów wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie. Docenili oni atrakcyjne warunki umów leasingowych, fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę posprzedażową. Nasi specjaliści dobrze znają się na Państwa biznesie i z pewnością znajdą skuteczne rozwiązania finansowe idealne dla Państwa firmy.

W wyborze najkorzystniejszej oferty pomoże Państwu nasz Doradca:

Joanna Hołda
doradca finansowy 
kom. 693-403-861
e-mail: joanna.holda@efl.com.pl

 

Krótka charakterystyka oferty:

Procedura leasingowa:

dokumenty finansowe za ostatni zamknięty rok obrotowy oraz za okres bieżący
 

 

 

 

KREDYT:

GetinBank                         W zakresie kredytu współpracujemy głównie z Getin Noble Bank.
Wybór Kredytu samochodowego jako formy finansowania zakupu wybranego pojazdu zapewnia szybszą i prostszą drogę do przeprowadzenia transakcji. Procedury kredytowe są bardzo szybkie a wymagania dokumentowe minimalne.

Kredyt samochodowy zapewnia również większe bezpieczeostwo. Wynika ono z możliwości wcześniejszej spłaty bez odsetek, łatwą wymianę pojazdu na inny w trakcie trwania umowy kredytowej. Także w przypadku szkody całkowitej, bank zatrzymuje dla siebie tylko kwotę bieżącego zadłużenia a pozostała część odszkodowania wypłacana jest właścicielowi pojazdu.

Kredyt na zakup samochodu daje również możliwośd znaczących korzyści podatkowych. Amortyzacja i odsetki stanowią koszt uzyskania przychodu. Warto też pamiętać o możliwości jednorazowej amortyzacji i odliczenia 100% podatku VAT od wartości zakupu, co pozwala na niepłacenie podatku dochodowego i VAT przez wiele miesięcy.
Istnieje możliwość kredytowania nowo powstałych firm.
Naszymi Kredytobiorcami mogą być osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki prawa handlowego i inne, takie jak stowarzyszenia czy fundacje.
 Aby otrzymać kredyt wystarczy posiadać zdolność kredytową. Zabezpieczeniem kredytu będzie finansowany pojazd.
W przypadku procedury uproszczonej nie wymagamy dokumentów finansowych oraz zaświadczeń ZUS i US, wystarczy jedynie oświadczenie kredytobiorcy. W wyborze najkorzystniejszej oferty pomoże Paostwu nasz Doradca.

Mirosław Sieniawski 
doradca finansowy 
kom. 604-40-77-52
e-mail:m.sieniawski@3mleasing.pl


 

‹ powrót 
strona główna  ›  FINANSOWANIE  › 


Dojazd

Zapraszamy do naszej siedziby


salon samochodów ciężarowych dyrek

Kontakt

Telefoniczny lub e-mail


tel./fax: 75 76 13 070

tel.  75 718 34 11tel. kom. 601 77 80 83
tel. kom. 504 28 44 93

e-mail: dyrek@dyrek.pl

Adres

20 km od Jeleniej Góry


58-530 Kowary
ul. Jeleniogórska 34a
woj. dolnośląskie


Godziny otwarcia:
pn - pt: od 8:00 do 16:00
sob.: od 8:00 do 13.00

Polecamy

wywrotka 6x4, MEILLER, płyta pługwywrotka 6x4, MEILLER, RETARDERwywrotka 8x4, DAUTEL, BORDMATICskrzyniowy z dużym HDS, 4x4, energetykskrzyniowy z HDSwywrotka, MULDA, 17mzestaw firanka, plandeka, BDFkoniowozyhakowiec, 6x4, MEILLERbramowiec, MEILLER, EURO 4widły do palet KINSHOFERskrzyniowy z HDS, 6x2wywrotka 8x4, MULDA, CARNEHL, 15 m³rama pod zabudowę, 8x4skrzyniowy z HDS, 6x2platforma z dużym HDS, do kontenerówwywrotka, MEILLERhakowiec, 6x2wywrotka 4x4, MEILLERpodnośnik koszowy, 16m.pług do śniegubramowiec, MEILLER, 6x2bramowiec, HIAB MULTILIFTkontener, zestawwywrotka 6x4, MEILLER, BORDMATIC